חולמת בהקיץ - הבחירות שלי מיריד החלומות של נתנאלה

מחר יפתח יריד החלומות החצי שנתי של נתנאלה המופלאה, שפעמיים בשנה מרכזת כ-100 יוצרים ומעצבים ישראלים מוכשרים ומקרבת אותם אל הקהל הרחב ביריד משגע אחד. בתזמון מושלם לפני היריד האביבי האחרון שלה, עזבנו את דירתנו הקטנה בשינקין לטובת דירה מקסימה בגבעתיים, ושמחתי לרכוש כמה השלמות קטנות, שבנוסף לקישוט הדירה, גם סימלו את תחילתו של פרויקט 100HappyDays (עוד על הפרויקט בפוסט נפרד, ממש בקרוב).

הרכישות מיריד האביב 2015

מאז כבר נתלשו לא מעט דפים מבלוק הנייר של Pulp, חלק מסט הברכות הגברי של ענבל גבור כבר הגיע ליעדן ולואי, כלבלב שאוהב טקסטיל כנראה אפילו יותר ממני, כבר הספיק לנשנש את הפונפונים הורודים מהכרית של Irregular Trend. אז הנה כמה מוצרים יפים שנכנסו ישירות לוויש ליסט שלי, והייתי שמחה לרכוש ביריד הקרוב.

סט רקעים לצילום של יעל יניב

הרעיון לכתוב בלוג צץ בראשי כבר מזמן, ובכל פעם שחלפתי לצד הדוכן של יעל יניב, תהיתי מתי יהיה לי בלוג שאוכל לצלם צילומים מושקעים עבורו. לשמחתי הרבה היום הזה הגיע, הבלוג כבר שבוע שלם באוויר (!) והנה יש לי סיבה מעולה לקנות את הסט הזה. מתוך כל הסטים היפים הייתי מוחרת את הסט הזה, שכולל 10 דוגמאות בטקסטורות שונות של עץ. הכי בסיסי לבלוגרית עיצוב בתחילת דרכה.

יעל יניב

סט מצעים שחורים של Fine Lab

בזמן האחרון שמתי לב שלמרות אהבתי הגדולה לצבעים, הנטייה שלי היא לרכוש בגדים וחפצים בגווני שחור ואפור, שיהיו נכונים וקלאסיים בכל מצב. באותו עניין ומאותן סיבות, כבר הרבה מאוד זמן שבא לי סט מצעים שחור. במסגרת ההנחות בסייבר מאנדיי האחרון כמעט קניתי לנו את הסט הזה של West Elm אבל ברגע האחרון ויתרתי. למרות ששעות השינה שלי התקצרו משמעותית בתקופה האחרונה, אולי הפעם אני אחליט להשקיע בסט מפנק ואיכותי.

Fine Lab

שרפרף של עיונה

יש לי חיבה לשרפרפים, הדומים ופופים. אני לא יכולה לגבות את זה באופן מלא בטיעונים משכנעים של פונקציונאליות, פרופורציות או חלוקת חלל (למרות שכל אלו הם חלק מהעניין), אבל ללא ספק הם מוסיפים עניין, צבע והרבה חן. כל פינה רדומה תתעורר לחיים בעזרת שרפרף כזה ואם אתם ממש מתעקשים, אז גם אפשר לנייד אותו בקלות ולהשתמש בו כמקום ישיבה נוסף כשמארחים.

עיונה

שולחן צד של גלי אהבה ממבט ראשון

כנראה שאצלי הגודל כן קובע, כי כמו אהבתי לשרפרפים אני גם מאוד אוהבת שולחנות צד. ככל שהרהיט קטן יותר כך הוא גם מתוק יותר ובגלל שהדירה שלנו אינה גדולה, אלו סוגי הרהיטים שאני יכולה להוסיף לה מבלי להעמיס או להחליף פריטים קיימים. הקולקציה של גלי כוללת שולחנות עגולים או מרובעים עם הדפסים שונים, והאתגר המשמעותי ביותר הוא לבחור אחד מביניהם, כי כל ההדפסים כל כך יפים.

גלי אהבה ממבט ראשון

כריות נוי של Micush

קשה לי מאוד להודות בזה, אבל אני מעצבת פנים, ללא שטיחים בבית וללא כריות נוי על הספה בסלון. כפי שציינתי בתחילת הפוסט, הכלבלב המתוק שלנו מאוד אוהב לנשנש טקסטיל ורק כרית אחת הצליחה בינתיים לשרוד אצלנו (וגם זה כנראה זמני בלבד). אמנם נפגשנו עם מאלף השבוע והנושא בטיפול, אבל בינתיים אנחנו לא מאבזרים את הבית במוצרי טקסטיל. יחד עם זאת אני יכולה כבר לתכנן קדימה ולשים בוויש ליסט שלי סט כריות חדש ומרענן. לכלב שלום.

Micush

תבנית קרמיקה של ליאת אנקורי

מי שמכיר אותי יודע שאני לא בשלנית גדולה ואנחנו לא מהזוגות האלו שמארחים חברים כל סוף שבוע. יחד עם זאת אני מאוד אוהבת כלים יפים ומאמינה שהם הופכים את האוכל לטעים יותר וכמובן לאסתטי ויפה יותר. גם אם אבשל בתבנית הזאת פעם או פעמיים בשנה בלבד, בשאר הימים היא תוכל לקשט את שולחן האוכל שלנו, עם כמה מפירות העונה.

ליאת אנקורי

פנקס של Studio Connections

כל המעצבות אוהבות מוצרי נייר. גם כל הבלוגריות אוהבות מוצרי נייר. כיום אני כבר משתייכת לשתי הקבוצות האלו, ולמרות שאני אוהבת להיות שונה ומיוחדת, אני ממש לא יוצאת מן הכלל. המגירה שלי מלאה במחברות יפות, במשטחים לעכבר ובפנקסים שמחכים שאשתמש בהם, אבל תמיד צריך עוד. בתור אחת שאוהבת לכתוב, אני חייבת מחברת או פנקס איתי תמיד, בכל מצב. אז ככה יהיה לי אחד בכל תיק.

Studio Connections

© 2020 by Ofri Paz, OhsoFRee. Proudly created with Wix.com.

עופרי פז | עיצוב פנים וכתיבת תוכן