© 2018 by Ofri Paz, OhsoFRee. Proudly created with Wix.com.

עופרי פז | עיצוב פנים וכתיבת תוכן | ישראל

מה שהיה | פברואר 2016

March 2, 2016

איך עבר פברואר 2016 במילה אחת? קצר.

ובקצת יותר מילים? פברואר אמנם היה טיפ טיפה ארוך יותר ממה שהוא בדרך כלל, אבל מרץ בכל זאת הגיע קצת בהפתעה. כנראה שכמה ימים בלונדון בסוף החודש עשו את שלהם... בשבוע הבא אשתף כמה המלצות יפות ומעוצבות מהקפיצה שלנו ללונדון, בינתיים הנה כמה דברים שעשו לי את החודש שעבר ושינעימו את החודש הקרוב.

 

תראו את מד מן.

העונה האחרונה שכבה אצלי בין כל יתר הסדרות כבר המון זמן והמתינה בסבלנות לזמן הנכון שאצפה בה. הזמן שעבר בין סיום הצפייה בעונה הקודמת לתחילת הצפייה בעונה האחרונה גרם לי לשכוח עד כמה הסדרה טובה. אבל וואו. כל כך נהניתי! בבת אחת נזכרתי באסתטיקה, בדיאלוגים, בעומק, בשחקנים... טלוויזיה במיטבה, אם עדיין לא ראיתם, תראו.

 העונה השביעית והאחרונה של מד מן

 

 

תשתו קפה בספלים של Pickle Pottery.

אני לא יודעת אם אנחנו שותים יותר קפה מהרגיל, אבל כל הזמן נגמרים לנו ספלי הקפה. כנראה שתדירות השתייה שלנו גוברת באופן קבוע על תדירות שטיפת הכלים... אז במקום לשטוף כלים לעיתים יותר קרובות, אני מעדיפה לקנות ספלים חדשים, ורצוי שיהיו יפים כאלו.

urbanoutfitters.com

 

 

תלכו לראות מופע מחול.

כל מי שמכיר אותי יודע שאני מאוד אוהבת לרקוד ומאוד אוהבת לראות מחול. בשבוע שעבר זכיתי לראות עם אמי המקסימה את המופע Sumeru  של להקת המחול הסינית גוונדונג, במסגרת ארועי אביב מחול סיני במרכז סוזן דלל. הרכב מדהים של 15 רקדנים שמציגים תנועה איכותית, עדינה ומדוייקת, בלי פירוטכניקה, גימיקים או אפקטים. רקדנים, מוזיקה, תאורה וכירואוגרפיה טובה. זו היתה שעה מהפנטת בה תנועה מובילה לתנועה, רקדן נכנס, רקדנית יוצאת, סולו מוביל לדואט, לטריו ולקבוצה ורקדן אחד ממשיך את השני. כל כך הרבה יופי בשעה אחת. 

 

 

תקשטו את הבית עם Eco Deer.

אי אפשר להתכחש ליופי ולקסם שצמחים ופרחים מכניסים הביתה. במקרה זה מדובר בכלי מרענן ואסתטי בפני עצמו, המשלב בצורה מושלמת בין נגיעה טבעית לבין עיצוב מודרני, מינימליסטי ועדכני. ה-Eco Deer מגיע בגימור טבעי או בצבעי שחור ולבן ומאפשר לכם ליצור עיצוב מעט שונה בכל פעם בעזרת בחירה בענפים, בפרחי ובצמחים אחרים. כמה קסום!

 etsy.com, EcoDeer

 

 

תירשמו לכנס האדריכלות במסגרת פסטיבל אישה בחולון.

אני אוהבת כנסים, הרצאות וימי עיון שמאפשרים לי לצאת קצת משגרת העבודה הרגילה, להרחיב אופקים, ללמוד ולפגוש אנשים מעניינים ומעוררי השראה. אם אתם במקרה פנויים ביום שישי ה-18 למרץ, אז תוכלו להרשם לכנס אדריכלות בינלאומי באוצרותה ובהנחייתה של בתיה סבירסקי-מלול, שיעסוק בשאלה- "האם אורבניזם, אדריכלות ותכנון יכולים להביא לשינויים בעולם המתפתח היום?" הכנס יארח את האדריכלית הסינית פרופסור ליו ג'יאן, האדריכלית ההודית שימול ג'ברי קאדרי, האדריכלית הצעירה מברזיל קרולינה בואנו, ומהזווית הישראלית יעסוק בבמצב בפריפריה המרחבית והמגזרית. פרטים נוספים והרשמה דרך כאן.

 בית המשרביה, אדריכל סנאן עבד אל קאדר

 

 

תהנו מהמלאי החדש ב-Society6.

למי שעדיין לא מכיר את הפלא הזה, האתר מציג את עבודותיהם של מאות מאיירים, גרפיקאים, אמנים ומעצבים, ומאפשר לרכוש אותן כמוצרים שימושיים כמו הדפסים, כריות נוי, ספלי קפה (כן, שוב ספלי קפה), שעוני קיר, חולצות, כיסויים למכשירים ניידים ועוד. כעת הם התחילו למכור גם קלמרים בגדלים שונים, שיכולים לשמש אתכם כארנק מטבעות, קלמר למוצרי כתיבה, תיק איפור או כתיק קטן עבור כל דבר אחר שאתם צריכים לקחת איתכם. איך בוחרים, אתם שואלים? נקווה שעד סיכום חודש מרץ תצליחו להחליט.

Elisabeth Fredriksson, society6.com

 

 

 

 

Please reload

Please reload