© 2018 by Ofri Paz, OhsoFRee. Proudly created with Wix.com.

עופרי פז | עיצוב פנים וכתיבת תוכן | ישראל

על הבוקר

October 25, 2016

בקרים יכולים להיות מאתגרים לפעמים, במיוחד כאשר חוזרים מחופשה ארוכה. תכלס גם בסופו של כל סופשבוע שגרתי, או פשוט בכל יום.

מבחינת עבודה הבקרים הם דווקא הזמן האהוב עלי, זה הזמן בו אני מצליחה להתרכז בצורה הטובה ביותר, לפני שהמיילים נכנסים והטלפון מתחיל לצלצל. שגרת הבוקר שלי די קבועה, מתחילה בהתארגנות, אחריה טיול עם הכלב, כוס קפה ראשונה וישר למחשב. פעמים רבות בעומס של עבודה או ביום של פגישות בו אני רוצה להספיק לעבור על דברים ולסגור פינות לפני שאני יוצאת, אני קמה די מוקדם, לפני כולם, אפילו לואי יודע לחזור לישון עד שזמן הטיול שלו יגיע קצת מאוחר יותר.  בבלוג/מגזין Design Files הפיקו סדרת סרטונים מקסימה על שגרת בוקר של אנשים מעניינים, האהוב עלי היה סרטון על הבוקר של רקדנית הבלט Juliet Burnett.

 

Melbourne Mornings Juliet Burnett

 

 

אני מאוד אוהבת את הטיול של הבוקר עם לואי, זה עוזר לי קצת להתעורר ולהתחיל להפעיל את כל המנגנונים של הגוף, זמן טוב ואיכותי למחשבות ולעשות סדר לקראת היום. מה גם שבימים שאני נמצאת בבית ולא יוצאת לפגישות, זה זמן מבורך של קצת שמש, אוויר ואנשים.

 

 

לפני שאני מתחילה לעבור על מיילים ולפתוח את התוכנות שאיתן אני עובדת, אני אוהבת לקחת כמה רגעים עם הקפה של הבוקר, לרפרף על בלוגים שאני אוהבת ולשטוף את העיניים בכל מני דברים יפים. למרות שרוב האנשים שאני מכירה צורכים חלק נכבד מהתוכן שלהם דרך הרשתות החברתיות, אני עדיין משתמשת ב-RSS וב-feedly שמרכז עבורי את רוב הבלוגים שאני עוקבת אחריהם. לרוב אבחר באחד מהבלוגים ואעבור על כל הפוסטים שעוד לא קראתי, לבוקר מאתגר שכזה אני ממליצה על ה-Style Files שמציג חללים שקטים ומרגיעים, בתי נופש ובתי חוף בגוונים ניטראליים ומעודנים.

 

style-files.com

 

 

אי אפשר להתחיל את הבוקר בלי כוס קפה. לאחרונה חזרתי לשתות בבוקר קפה חם אחרי תקופה ארוכה של קפה קר, אין ספק שזה הרבה יותר מפנק (אני גם שותה אותם לאט יותר) כמעט תמיד אני מדלגת על ארוחת בוקר (אני יודעת, אני יודעת...) שותה המון מים ומנשנשת משהו קטן רק לקראת 11:00 פחות או יותר, לכן לטקס הקפה אצלי יש משמעות מרכזית. מעבר לסוג הקפה, חשוב במקרה זה כמובן הקנקן, או הספל, ורצוי שיהיה מדובר בכלי יפה שיעשה לכם כיף על הבוקר. לאחרונה קניתי זוג מהספלים האלו של bloomingville וגם לא הייתי מתנגדת לסט צבעוני כזה של סטודיו Arhoj.

 

 בלומינגוויל בסוהו

 

 

arhoj.com

 

 

חצי מהזמן, פחות או יותר, אני עובדת מהבית וסידור המיטה בבוקר עוזר לי מאוד לעשות הפרדה, לצאת מהמיטה ולא לחזור אליה עד הערב. מעבר לכך שזה עושה סדר בעיניים ומראה נעים לאורך כל היום. נכון, אף אחד חוץ מאיתנו לא רואה את זה, אבל זה משהו קטן בשבילנו, מה גם שזה משעשע מאוד לראות את לואי זוחל מתחת למיטה כל בוקר כשאני מתחילה לסדר אותה. לא מזמן קניתי כיסוי מיטה שחור של גולף אנד קו שאני מאוד אוהבת,  ול-Urban Outfitters יש כמה הורסים. מעליו אני מניחה כרית צרה וארוכה עם טיפוגרפיה בשחור לבן שקניתי לפני המון זמן בדארלן ברחוב דיזינגוף.

 

urbanoutfitters.com

 

 

מאז שגיליתי את ה- Note Pad לעכבר, שגרת העבודה שלי הפכה למסודרת ונעימה קצת יותר. מדובר בבלוק נייר שמשמש כפד לעכבר, ניתן לכתוב ולקשקש עליו וכל יום-יומיים לתלוש את הדף ולהתחיל את הבוקר מדף נקי. כשאני צריכה לעשות לי סדר אז אני כותבת את כל המשימות של הימים הקרובים, זה נמצא כל היום מול העיניים וכשאני יוצאת אני יכולה לתלוש את העמוד ולקחת אותו איתי כדי לא לשכוח שום דבר. הראשון שקניתי היה הורוד של Pulp, היום בדיוק חנכתי את זה של ענבל גבור מתוך הקולקציה הצהובה וגם באתר של Rifle Paper תוכלו למצוא דוגמאות יפות שמחולקות לפי ימי השבוע.

 

inbalgibor.com

 

riflepaperco.com

 

 

 

מאחלת לכם חזרה לשגרה קלה ונעימה ואל תשכחו שסוף השבוע ממש אוטוטו יגיע שוב.

נשיקות,

עופרי

 

 

 

 

Please reload

Please reload