הבחירות שלי מהקולקציה של H&M Home

ברגע הראשון ששמעתי שמחלקת עיצוב הבית של H&M מגיעה לארץ נפלה לי הלסת. אחר כך חשבתי על זה קצת, נזכרתי בסיבובים שלי בסניפים שלהם בארצות הברית ובאירופה והאמת, שהלסת חזרה למקומה. כשהייתי בחנויות הרשת בעבר לא נרשמה התלהבות מיוחדת ולא היו פריטים שהתבאסתי במיוחד שלא יכנסו לי במזוודה. א-בל, אחרי שראיתי את התמונות מההשקה שנערכה אתמול ואחרי שנחתו במייל שלי תמונות של מוצרים הורסים במחירים שווים בהחלט, ההתרגשות חזרה לרמה ראויה.

בתור מישהי שעוברת דירה השבוע ורק מחפשת תרוצים לחדש את מלאי האביזרים שלה, וכמעצבת שעוסקת לא מעט בסטיילינג, אני בטוחה שזו תהיה תחנת חובה מבחינתי. עד שרגליי יוכלו לדרוך בסניף המקומי, הנה הבחירות שלי מתוך הקולקציה שעתידה להגיע:

מחר נשתה כוס קפה ראשונה בדירה החדשה ואין דרך טובה יותר לחגוג מאורע שכזה מאשר בעזרת צמד ספלים חדשים. כל דבר שחור בזמן האחרון נראה בעיני פי אלף יותר טוב מכל דבר אחר וטיפוגרפיה הומוריסטית ברוח "עפה על עצמי" זה בכלל נהדר. מחיר: 89.90 שקלים.

סל הכביסה שלנו, שהיה למעשה סלסלה לבנה ענקית, ליווה אותנו במשך כמה שנים ועבר איתנו כמה גלגולים. אחרי כל כך הרבה זמן הוא כבר נראה בלוי ומלוכלך וכל נסיונותיי לנקות אותו לא צלחו. לכן לקראת המעבר הנוכחי נפרדתי ממנו וכבר שמתי עין על הסל כביסה הזה כתחליף הגיוני. מחיר: 159 שקלים.

עוד פריטים שלא ממשיכים איתנו לדירה הבאה הם הכלים שבחדר הרחצה. הדירה שאליה אנחנו עוברים תהיה הראשונה, שאנו גרים בה באופן עצמאי, שיהיה מספיק מקום על המשטח שלצד הכיור להנחה של כלים ראויים לסבון ולמברשות שיניים, לכן אני מרשה לעצמי לנצל את ההזדמנות ולרכוש סט יפה. מחיר: 59.90 שקל.

ברוח הטרנד הירוק שהתחיל בשנה שעברה והתעצם השנה עם ההכרזה של חברת פאנטון על צבע השנה, הייתי חייבת לבחור משהו בירוק. בקולקציית האביב שמתי עין על סדרת כלי זכוכית ירקרקים, שיראו מעולה כמקבץ, עם או בלי פרחים. מחיר: בין 24.90-99.90 שקלים.

לא יודעת מה אתכם, אבל אני מיציתי את החורף כבר לפני חודשיים בערך. כחלק מהפנטזיות שלי על ים, שמש, קרטיבים ושמלות מתנפנפות, הייתי רוכשת לי גם מגבת עגולה בהדפס אבטיח. כי מה מסמל את הקיץ יותר טוב מזה? מחיר: 99.90 שקלים.

אמנם הפינות הירוקות בבית שלי קצת הוזנחו בתקופה האחרונה, אבל אני בטוחה שמעבר הדירה ושתילה מחדש של האדניות והעציצים יחזירו אותי למוטב. אם אני מתכוונת לחזור לטפח את הצמחים כפי שמגיע להם, אז גם לי מגיע לעשות את זה בסטייל. מחיר: 99.90 שקלים.

בקבוצה (הסודית) הנפלאה של המעצבת והבלוגרית קרן בר היה דיון לאחרונה בנושא מתלים בעיצוב הבית (מוזמנים לקרוא כאן). כאשר מדובר במתלים, אני מעדיפה כאלו שהייחוד והאופי שלהם יהיו נוכחים גם כאשר תלויים עליהם מעילים וכובעים. לכן אהבתי את המתלה הזה, פלמינגו ורדרד שיחייך אלי באופן קבוע. מחיר: 19.90 שקלים.

אם בורוד עסקינן, אז למקבץ הכריות שלי הייתי מוסיפה את הכרית הזו, שתתאים לגוונים של הכריות שכבר יש לי אבל תוסיף להן אופי רך ומעודן יותר. מחיר: 99.90 שקלים.

אני בטוחה שכבר שיתפתי אתכם בעבר במגבלת השטיחים שיש לי בבית. אני מאוד אוהבת אותם, אבל הצרה היא שגם לואי, הכלב המתוק בעולם, אוהב אותם מאוד. לא אשתף אתכם בכל מה שעבר על השטיחים שהיו ברשותנו כשלואי נכנס לחיינו, רק אספר שאף אחד מהם לא שרד כדי לספר את סיפורו. אם הייתי יכולה לקנות שטיח, כנראה שהייתי קונה את זה. מחיר: 99.90 שקלים.

כשארזתי את ארון המצעים שלנו, שמתי לב שמצבם של הסטים שלנו כבר לא משהו בכלל. מלבד סט אחד או שניים, יש כמה שכבר לא לטעמי מבחינת סגנון וצבעוניות והשאר עברו כבר כמה כביסות יותר מדי. הסט הזה יכול להיות התחלה טובה ליצירת אוסף חדש. מחיר: 229 שקלים.

© 2020 by Ofri Paz, OhsoFRee. Proudly created with Wix.com.

עופרי פז | עיצוב פנים וכתיבת תוכן