על כלבים ואנשים #3

בזמן האחרון תדירות הפרסום בבלוג ירדה. קיבלתי כמה פרויקטים גדולים של כתיבת תוכן שמילאו הרבה מהזמן שלי, הקדשתי שעות רבות לסדנאות של לוחות השראה והתחלתי להתארגן לקראת מעבר גדול ומרגש לברלין יחד עם החצי השני שלי ולואי, ההולך על ארבע האהוב עלי. אנחנו עדיין בעיצומה של תקופה עמוסה ומטורפת, אבל על הפוסט הזה אני לא מוותרת! פוסט שלישי בסדרה, שהוא כולו חגיגת אימוצולדת ללואי המתוק, שחוגג שלוש שנים קסומות אצלנו.

#1 לעבור לברלין עם כלב

כשהחלטנו שאנחנו רוצים לעבור לברלין זה היה לנו ברור מאליו שלואי יעבור איתנו. הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה הקטנה שלנו ולא היה שום סיכוי, בשום יקום שהוא, שאנחנו משאירים אותו מאחור. בירורים וחפירות ברחבי האינטרנט ובקבוצת פייסבוק שמוקדשת כולה לבעלי חיות מחמד בברלין, לימדו אותנו שזה אפילו לא סיפור כזה מסובך ושזה לגמרי אפשרי. קצת בדיקות, כמה טפסים, כלוב טיסה והופ - כשננחת הוא יפגשו אותנו ליד המזוודות. בקבוצה הזו באמת יש את כל הטיפים שצריך אז אני לא אפרט כאן על התהליך כולו, שאורך כארבעה חודשים, רק אציין שאם יש מישהו מכם שנמצא לקראת תהליך כזה - אתם מוזמנים לכתוב לי ואשמח לעזור ולסייע מהניסיון האישי שלנו.

לואי מתעניין במכירת החפצים שאנחנו עושים לקראת המעבר

#2 ללמוד לצלם כלבים

לפני כמה חודשים, לכבוד יום ההולדת שלי, קיבלתי במתנה השתתפות בסדנת צילום כלבים של גור צלם כלבים המוכשר. "את אוהבת כלבים, את אוהבת צילום, אז זו מתנה מושלמת!" אמרו לי בני המשפחה שחשבו על המתנה המיוחדת הזו, ואכן - הם צדקו. עבורי זה באמת חיבור של שתי אהבות גדולות לכדי שני מפגשים שבסופם קיבלתי טיפים מעולים לצילום של ההולכים על ארבע. הסדנה נחלקה לשניים - מפגש מעשי ביער פוטוגני, עם ארבעה כלבים פוטוגניים עוד יותר, שדיגמנו עבורנו. במפגש השני, שהתקיים בחלל ממוזג, למדנו קצת על עריכת תמונות ועבור מי שמעוניין לשלב צילום כלבים כחלק מהעיסוק המקצועי שלו - טיפים לעבודה עם לקוחות ובעליהם. נהניתי בטירוף מהסדנה עצמה ובעיקר מסשן הצילום שעשינו כשבוע לאחר מכן עם לואי שלנו ביפו, שהוא הרי הדוגמן האהוב עלי.

#3 לקרוא על פיזיותרפיה לכלבים

טפו טפו טפו, לואי שלנו אינו זקוק לטיפולים כלשהם בשלב זה של חייו, אבל קראתי פוסט מעולה בבלוג של אמילי וונג שהייתי חייבת לשתף. קודם כל, אם אתם לא עוקבים אחרי פרופיל האינסטגרם שלה, אני מזמינה אתכם לעשות זאת מיד! ואז לא לשכוח לחזור לפה להמשיך לקרוא.

חזרתם? יופי!

אני עוקבת אחרי האינסטוש שלה כבר הרבה זמן ומחבבת בעיקר את הקורגית המתוקה שלה, כמובן. לאחרונה היא העלתה פוסט לבלוג, אותו קראתי בעניין רב, בו היא שיתפה באריכות ובנדיבות על התהליך הארוך שהם עוברים לשיקום הכלבלבה המתוקה, שסובלת מבעיית פרקים. מעבר לזה שלואי הוא בחלקו קורגי, לפחות לפי התאוריה, ואלו בעיות שעלולות להתפתח גם אצלו, יש שם המון טיפים ותרגילים שאפשר ליישם גם בבית וכך אולי למנוע בעיות עתידיות. לבלוגרים/ות שביניכם/ן זה שיעור מעולה על בניית פוסט באמת נדיב ומפורט ולחובבי הכלבים באשר הם - מומלץ לקרוא כדי לדעת לזהות סימנים שאולי הכלב שלכם זקוק לטיפול דומה וגם לקבל רעיונות לתרגילים קלילים לבית.

#4 לקנות צלחות אוכל בסגנון סקנדינבי

אני יודעת, אני עדיין חייבת לכם פוסט על הנסיעה שלי לתערוכת העיצוב בשטוקהולם. לא שכחתי, זה בטו-דו-ליסט שלי, אבל עם המעבר זה יקח לי עוד קצת זמן… בינתיים, לכבוד הפוסט הזה, משתפת כלי אוכל משגעים שממש כמעט התפתיתי לקנות ללואי, בחנות אקססוריז סקנדינבית משגעת בשם Bruka Design החנות מחולקת לפי צבעים ואת הקערות היפות הללו אפשר להשיג כמעט בכל צבע. באופן אישי, הייתי בוחרת בלבן הנקי ונוטף השיק הזה.

#5 לעצב רהיט בשביל הכלב

בפינטרסט שלי יש כמה וכמה לוחות שמוקדשים לכלבים (למשל זה וזה), האהוב עלי ביותר הוא זה, אליו אני מרכזת רעיונות עיצוביים שקשורים לחברים הכי טובים שלנו ולמוצרים יפים שאוכל יום אחד אולי לרכוש עבור לואי. שמתי לב שבזמן האחרון הוספתי לשם כמה פרויקטים נחמדים שעיצבו רהיט בבית עבור הכלב. לא מדובר במלונה או במיטה, אלא ברהיט מותאם אישית שמשתלב כחלק מהותי בתפקוד בבית ובעיצוב שלו. מתחת לכל תמונה תמצאו את הקישור לפרויקט, אתם יותר ממוזמנים להתעמק בפרויקטים ואחר כך גם לכתוב לי איזה מהם אהבתם במיוחד.

עיצוב: Soda Pop Design Inc, צילום: Stephani Buchman, מכאן

עיצוב: Studio AC, צילום: Sarjoun Faour, מכאן

עיצוב: Studio North, צילום: Mark Erickson, מכאן

© 2020 by Ofri Paz, OhsoFRee. Proudly created with Wix.com.

עופרי פז | עיצוב פנים וכתיבת תוכן