כנסו, הרגישו בנוח.

לטובת אלו מכם שמתארחים פה לראשונה, אציג את עצמי - אני עופרי פז, נשואה לרפאל, אמא לפעוט בשם רובין ולכלבלב בשם לואי, מעצבת פנים בעלת תואר ראשון משנקר, סטייליסטית, יוצרת תוכן, כתבת עיצוב ובלוגרית. 

נכון, זה טייטל מעט ארוך. בעבר היו מכירים פיסות ממני ומהעיסוקים שלי, חלק הכירו אותי בתור כתבת של מאקו ליבינג, כרבע מהצוות של שרון היבש, כמעצבת או סטייליסטית, כמרצה למעצבים או כבלוגרית ופעמים רבות חזיתי במבט מופתע כאשר האסימון נפל ואיתו ההבנה שעופרי משם היא אותה עופרי מכאן. תוסיפו לכל זה את היותי אמא צעירה ואת העובדה שעברנו לחיות בברלין בשלהי 2018 ותקבלו משבר אמצע החיים בשנות השלושים המוקדמות.

 

אוסף הטייטלים הזה, שבעבר גרם לי לתחושה של פיצול אישיות קל, והשינויים הגדולים שהתרחשו בחיי בתקופה האחרונה, היו יכולים לגרום לי להתפזר, להתבלבל ולאבד את הצפון. במקום זה דווקא התפקסתי. הגרעין שבמרכז כל הרעיונות, הפרויקטים, ההתחלות והשינויים נשאר בדיוק כשהיה. אני תמיד נשארת אני, כמו שאמרו לפני.
 

החיבור שלי לעיצוב, ליצירה ולכתיבה נשאר איתן כפי שהיה. בעיני כל העיסוקים שלי תמיד תרמו זה לזה, תמיד הקפדתי שהם ידברו באותה שפה ויתנהלו באותו עולם של עיצוב ואדריכלות וכך הם מאפשרים  לי להכיר את התחום מכמה זוויות, מבפנים ומבחוץ, ולהמשיך להעמיק ולהרחיב את הידע שלי.  

 

הבלוג הזה הוא אני. הוא גם וגם וגם. אני משתפת בו את כל מה שמעניין אותי בתור אישה, אמא ומעצבת. אני כותבת על עיצוב פנים, מראיינת יוצרים מתחומים מגוונים ומשתפת בטיולים, בהמלצות ובחוויות אישיות ומקצועיות.

© 2020 by Ofri Paz, OhsoFRee. Proudly created with Wix.com.

עופרי פז | עיצוב פנים וכתיבת תוכן